Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Etika Esszé? Kivégzések-hal...

Etika Esszé? Kivégzések-halálbüntetés etikája címmel kellene etikából esszét beadnom. Valaki tud ebben segíteni? Leginkább elkezdenem nehéz ,olvastam goggleban is erről sok cikket stb...nem tudom mivel vezessem be.

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal kezdeném, hogy az ikszedik századig a fogat fogért elv működött, tehát a gyilkosokat halálra ítélték és ki is végezték. Amerikában még mindig vannak akik a halálsoron várnak a kivégzésre... És akkor itt áttérhetsz az etikai részére. Illetve az európai országok közöttük Magyarország mikor hagyta el a kivégzéseket.


Remélem egy kis segítség.

2021. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen persze segítség

😊

2021. nov. 19. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!