Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hétfőre forgalmazást kell...

Hétfőre forgalmazást kell írnom: A Himnusz és a Szózat hatása a ma élő emberekre.Mit tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, akár 1-2 mondat is jó, de semmi ötletem sincs

2021. nov. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Rám nulla hatása van. Pedig felnőtt vagyok, hallottam pár ezerszer. Teljesen hidegen hagy. Ha ez segít, használd nyugodtan.
2021. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmazást* bocsánat csak nagyon sürgős
2021. nov. 20. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Amikor meghallom, mindig azon jár az agyam, hogy minek kell ilyen depis, önsajnáltató szöveget hallgatnunk. Azt hittem, hogy középiskola után végre nem kell többet vigyázzban végigállnom, de sajnos az egyetemen pont akkor volt óránk (levelező), amikor valami főpróba volt okt. 23-ra, úgyhogy az ebédszünetben kiparancsoltak minket megnézni.
2021. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Esetleg ha valaki tudna lehet írni erre is:

A hazaszeretet kifejezése a Himnusz és a Szózat c.költeményekben

2021. nov. 20. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szarok rá. Mindent bemocskoltak, amit jelentett számomra. Szégyellem a hazám és nincs bennem semmi hazafiasság. Ha valaha háború lenne, önként állnék ki és hagynám magam elcsatolni valami normálisabb ország alá. És boldogan énekelném annak az országnak a himnuszát.
2021. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 !!!!! Veszély veszély Nyugatias Budapesti!!!!!!
febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!