Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozat esetén általánoss...

Szakdolgozat esetén általánosságban bármilyen (színvonalas) műre lehet hivatkozni, akkor is ha ennek formáit megtiltja a könyv szerzője? Nem tudom pontosan mire gondol.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy egy könyv szerzője megtilthatja-e hogy hivatkozzanak a művére, vagy lehet rosszul értem. Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni


Ez a szöveg:

"No part of this publication may be reproduced, stored in a retrieval system, or

transmitted, in any form or by any means, electronic, mechanical, photocopying,

recording, or otherwise, without prior written permission of the publisher. Printed in the

United States of America.

For information on obtaining permission for use of material in this work, please submit a

written request to..."


És erről a könyvről van szó:

[link]


Köszönöm előre is a segítséget!



2021. nov. 26. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hivatkozást tiltja, a hanem a kiadást meg honlapokon való közlést pl. pdf-ben
2021. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. nov. 26. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!