Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Általában mennyi ideig töltődi...

Általában mennyi ideig töltődik fel a Neptunba egy dokumentum?

Figyelt kérdés

Akár egy 1-2 oldalas, akár egy 30-40


Már csomó ideje azt írja ki, hogy feltöltés alatt, ha rámegyek a véglegesítésre, még akkor is.


Ez meddig fog eltartani vélhetően, várhatóan? Mik a tapasztalatok ?


Előre is köszönöm.



2021. nov. 27. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Valamint; be lehet zárni a Neptunt, amíg azt írja ki, hogy feltöltés alatt ?

Mert akkor csak feldolgozás alatt van, de már lényegében fel van töltődve a rendszerben ?


előre is köszönöm.

2021. nov. 27. 20:18
 2/7 A kérdező kommentje:
Előbb bezártam; megnéztem , mi történik, bejelentkeztem újra; még mindig feltöltés alatt van.
2021. nov. 27. 20:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Valamint, ha nem véglegesítem a feladatbeadást, akkor nem fogadja el a tanár?


Vagy esetleg nem is jelenik meg neki, nem is látja ?


Vagy hivatalosan nem fogadhatja el, ha nincsen végelegesítve;

vagy az ő jogköre, hogy elfogadja -e a véglegesítetlent ?

2021. nov. 27. 20:23
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi van, ha többet véglegesítek? -akár még feltöltés alattit véglegesítek, akár már feltöltöttet ?
2021. nov. 27. 20:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamint , a feltöltési határidőnél a feltöltés kezdete számít; az, amit kiír; vagy az az időpont jó csak , aminek még a feltöltődött állapota, hogy kész van, fönnvan, is a megszabott határidőn belülre esik?
2021. nov. 27. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól bepörögtél.
2021. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ; így végre be tudom írni, hogy sikerült megoldanom még tegnap; az volt, hogy még lejjebb kellett kicsit tekerni,és ott volt egy olyan gomb,hogy feladat beadásának megerősítése, mármint, hogy cska feladat beadása; és akkor tehát lejjebb kellett tekerni, és akkor látszódott, és tehát arra kellett rámenni.

Itt meg valamiért csak 5-öt tudtam hozzászólni, és nem tudtam mondani, megírni, hogy a probléma megoldódott, és hogy hogyan.

2021. nov. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!