Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni az alábbi...

Tudnátok segíteni az alábbi történelem/földrajz házifeladatban?

Figyelt kérdés

Fel kell soroljak az alábbi országok mindegyikéből a következő kategóriákból egyet-egyet.

-Nevezetes étel

-Autómárka

-Nevezetes épület

-Nevezetes történelmi személy

-Híres történelmi esemény

-Nevezetes földrajzi helyszín


Az országok pedig a következők:

-Anglia

-Spanyolország

-Németország

-Franciaország

-Olaszország



2022. jan. 13. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola 5. osztály?????


Szerintem ezt kb. két perc kiguglizni.

2022. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 meszike91 ***** válasza:
100%

Ehhez tényleg csak google kereső kell.


pl: Franciaország autómárka. Első találatban van is három francia autómárka: Peugeot, Renault, Citroen

2022. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2: szerintem az autómárkához még kereső sem kell...
2022. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Már kikereshetted volna a felét a kérdés kiírása helyett. Ez lustaság csak a részedről.
2022. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Meszike: Többire mi a válaszod?
2022. jan. 13. 15:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezekre a kérdésekre egy átlag 10 éves fejből vágná a választ. A többit meg pillanatok alatt kikeresné.


Miért akarod másokkal elvégeztetni a házi feladatodat?

2022. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszára kiváncsi vagyok :) Kiváncsi vagyok mely dolgokat hányan írnak. Ugyanis minden kategóriában többféle helyes válasz létezik. Te hogy látod, neked mik lennének a válaszaid?
2022. jan. 13. 15:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

9: OK, akkor lássuk, te miket írtál!


Ha beírod az összes válaszodat, én megígérem, hogy írok többfélét is!

2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de gyenge manipuláció. Valamilyen szinten mondjuk értékelendő. De ebből is látszik, hogy csak rohadt lusta vagy.
2022. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olaszország:Carbonara,Maserati,Milánói Dóm,Caius Iulius Caesar,Mussolini Római menetelése 1922-ben,Etna


Anglia:Eredeti angol ételt nem tudok fejből(szerintem ez nem 10 éves szint ahogy írta valaki, fish and chips talán), Jaguar,Oxfordy Egyetem,Wellington,Stonehenge


Spanyolország:Tortilla(bár azt talán az olaszoktól lopták),Seat,Sevillai katedrális,Franco tábornok,Spanyol polgárháború,Gibraltári szoros


Németország:Gulyásleves vagy akár kolbász,Porshe,Reishtag,Lundendorff,Teutoburgi csata,Felső szilézia,


Franciaország:Baguette,Renault,Louvre,Foch marsall,Marengói csata,Loire völgye.

2022. jan. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!