Arany János balladái?

Figyelt kérdés
Beadandót kell írni, kb 3-4 oldalasat, de foglalmam sincs, hogy hogyan kezdjek hozzá, néztem neten és fogalmam sincs, hogy erről egyáltalán hogy lehet 3-4 oldalt írni.. valaki tudna segíteni? Mármint miről rizsázzak ennyit? Már csak 2 napom van megírni és tisztára be vagyok feszülve miatta, mert eddig mindent meg tudtam írni szépen, és lehet én vagyok hülye, de ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni.

2022. jan. 28. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel 4 balladát, és leírod mindnek az elemzését, azzal tuti megvan a 3-4 oldal.

--

Kell egy bevezetés. Mi a ballada, Arany mennyi balladát írt, esetleg ha megtalálod, akkor arról is, hogy miért kedvelte a műfajt.

4 balladán keresztül mutatom be Arany János ballada irodalmát.

--

Az első ...

A második...


Befejezés: Valami, amivel összefoglalod az eddig írtakat.

2022. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kidolgozott érettségi tétel, ebből is vehetsz gondolatokat.

[link]

2022. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sikerült is megírni😊
2022. jan. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!