Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki tud, az segítsen kérem!...

Aki tud, az segítsen kérem! Sűrgősen kellene bioszra:') Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

1.Mi teszi összetettebbé a béka csontvázát a halakéhoz képest? Mivel van ez kapcsolatban?

2.Milyen a gyík geincének alakja és hossza? Miért ilyen a gerinc szerkezete? Hogyan helyezkednek el a végtagok?

3.Hogyan módosult a madár mellső és hátsó végtagjainak váza? Mivel függ ez össze?

4.Mely állatok vázához hasonlít legjobban az emlős csontváza?



2022. márc. 23. 07:33
 1/8 anonim válasza:
25%
Írd azt, hogy "párosujjú patás", az mindenre jó válasz!
2022. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Míg vársz a válaszokra, keresgélj az interneten.

Az legalább megmarad benned.

.

Milyen suliba jársz, hogy ma 7:33-kor kapod azokat a kérdéseket, amikre sürgős választ vársz?

2022. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyesével szépen rá tudsz keresni, a kérdésbeli kulcsszavakkal. Google a legjobb barátnőd. :)

Tessék, nem vagyok szőrösszívű, itt a legelsőre egy anyag, benne van a béka csontvázára vonatkozó infó:


[link]


És csatlakozom a 2-es kérdéséhez: hogyhogy suliba menés előtt két perccel jutott eszedbe a hf???

2022. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem dogát ír, és lusta kikeresni googlen xd De egyébként le a kalappal a tanárod előtt biosz tagozatos gimibe jártam de ilyen idétlenül megfogalmazott kérdéseket soha nem tettek fel. Fotózd le az órai jegyzetet máskor, mert abba hamarabb, azaz biztos hogy megtalálod a választ mint a wikipédiából kihámozgatni.
2022. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Utánna néztem Googlen, viszont semmi pontos választ nem találtam a kérdésekre.

Viszont már minden rendben.

2022. márc. 24. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:

2.és 3. Köszönöm a válaszotokat!

Online tanítás van jelenleg nekem, és a biosz tanárom "okos ötleteinek" hála gyorsan kellett ügyködnöm, mivel ezen kívül még hét dolgozat meg egyebek voltak leadásra, időkorlátra.

2022. márc. 24. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol van online oktatás??


Az összes suliban jóideje jelenléti oktatás van.

2022. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Kárpátaljai vagyok, és itt jelenleg épp online oktatás van.
2022. márc. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!