Mit ajanlotok? ???

Figyelt kérdés

Jövőre erettsegizek emelt matekbol.


Mivel szeretem a matekot így már minden egyes kozepiskolas témakört átvettem, magántanár segítségével.


Viszont gyakorolni kellene márcsak, vagyis jó sokat.


Kérdésem a következő:


Matematika gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyujtemeny 1,2,3 megfelel erre a célra?


Vagy minden egyes matek temakor( kombinatorika, trigonometria, differenciál egyenletek stb…..) külön könyvből menjen?


Azaz vegyek külön trigonometria, vektorok feladatgyujtemeny, illetve külön algebra, halmazok stb????


2022. máj. 22. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól megy a matek, nem lesz nagy gond, de fontos az időbeosztás, stresszkezelés, koncentráció a vizsgákon. Ezeket a skilleket is lehet fejleszteni.
2022. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


De amúgy gyakorolni csak kell, nem?

2022. máj. 22. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom. Próbálj meg pl. időre megcsinálni feladatsorokat. (Az utóbbi 10-15 év érettségi feladatait pl.)
2022. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jah értem.

Rendben.


Köszönöm.

2022. máj. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!