Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy gázhalmazállapotú, két...

Egy gázhalmazállapotú, két szénatomot tartalmazó telítetlen szénhidrogén és egy folyékony oxigéntartalmú szerves vegyület ugyanazon folyadék reakciójával állítható elő. Melyik a két kiindulási anyag? Mi a kétféle termék?

Figyelt kérdés

Milyen különbségek vannak az előállítások körülményeiben? Írja fel az egyenleteket!


Tudom, hogy ez a kérdés már fel lett téve, de nincs alatta érdemi válasz, szóval valaki tudna segíteni?



2022. máj. 27. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs alatta érdemi válasz? Még meg is köszönted a fáradozást...
2022. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem fel
2022. máj. 27. 12:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Illetve most látom, hogy tényleg van egy olyan kérdés, ami jól meg van válaszolva, de amit én tegnap találtam, ott csak egy hibás egyenlet volt válaszként.

Nem kell egyből megszólni, sőt, válaszolni se kell, ha segíteni nem tud, vagy csak a válaszai számát szeretné növelni?

2022. máj. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!