Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megcsinálhatja azt a matektaná...

Megcsinálhatja azt a matektanár hogy évzárás előtt 2 héttel kiad 32 oldal házit, ami 4 jegyet ér?

Figyelt kérdés
Ezen nekem nagyon sok múlna

2022. máj. 27. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Meg.
2022. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze
2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kólauborkával ***** válasza:
97%
2 hét az 336 óra, az a 32 oldal max 5 óra alatt megcsinálható (gondolom nem emelt érettségi 15-18 feladatok). Azt hiszem van rá időd.
2022. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnek megcsinálhatja, inkább az a kérdés, hogy mit csinált az elmúlt hónapokban, ha most kell még gyorsan négy jegyet adnia, hogy le tudjon zárni. Vagy csak egyszerűen ezt a módját választotta, hogy esélyt adjon nektek javítani?
2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne tehetné meg? Írathatna helyette 4 dolgozatot is, amire 4x45 perced lenne. Így van rá 2 heted. Gondolom ezzel esélyt akar adni a javításra mindenkinek, akinek szüksége van rá. Ha neked nagyon sok múlna rajta, akkor itt a remek lehetőség a javításra számodra is. De örültem volna én ilyen lehetőségnek régen...
2022. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon nem mindegy hogy a 32 oldal házi mit takar és hány feladatból áll. Gondolom ennek is meg van az oka.


Jogilag megcsinálhatja a tanárod. Természetesen te is megcsinálhatod, hogy nem készíted el.

2022. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Vannak iskolák, ahol év végi szintfelmérőt íratnak, vagy kisértettségi, az is hasonlóan beleszámít magasan az év végi jegybe, hiszen az egész féléves anyagból van. Szerintem a ti tanárotok még kedves is, hogy kiadja ezt, és otthon annyi időt szánsz rá, amit akarsz, sőt segédeszközt is használhatsz, segítséget kérhetsz. Ha rossz szándékú lenne, akkor szimplán dolgozatként megírnátok.
2022. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Meg. Tanulj sokat.
2022. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!