Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Juhász Gyula: Falusi lakodalom...

Juhász Gyula: Falusi lakodalom című verséről tud, vagy hallott valaki?

Figyelt kérdés
Egy tartalmat, vagy elemzést sem találok sehol. Nagyon sok a lecke és tényleg nem lustaságból kérem. Nem tudok róla semmit találni. A Tápai lagzi több helyen is megvan.

2022. nov. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. nov. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem a verset keresem, hanem valami tartalmat, elemzést, mert össze kell hasonlítani a Tápai lagzit és a Falusi lakodalmat. A Tápai lagziról még érettségi tétel is van.
2022. nov. 17. 09:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de napi 9 órát ülök az iskolában, állítólag készülünk az érettségire, de ez abból áll, hogy kapunk egy rakat tételt, amit (természetes) ki kell dolgozni, dolgozatokat írunk naponta, házi feladat van, vagy tanulandó a fentiek mellett. Tényleg egyszerű!! Amúgy majdnem jeles tanuló vagyok jelenleg is. Nem vagyok lusta, csak fáradt. Azt hittem, hogy van még olyan becsületes, tapasztalt ember, aki csak pár mondattal elindít ebben a feladatban. Köszönöm a pozitív hozzállást. Ezt kell megtanulnunk, nem is kell más.
2022. nov. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!