2022. nov. 20. 23:20
1/4 anonim válasza:
Először átváltod a 360-at m/s-ra, aztán elosztod az úttal, és így megkapod a gyorsulást. (360/3,6)=100/20=5
Tehát a gyorsulás 5 m/s².
2/4 krwkco válasza:
"elosztod az úttal"
Nyilván elírás. Az idővel.
4/4 anonim válasza:
Csak az bezavart, hogy a pályáról mi azt tanultuk, hogy az a vonal, ahol a mozgás történHET, az út pedig az a vonal, ahol a mozgás törtéNIK, de a kérdező pályát írt.