Valaki segítene ebben a fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Angolból kell írnom egy fogalmazást a következőről: Elitism and elite education in Europe (GB also) and Hungary.

Az interneten nem találtam semmilyen jó cikket ezekről, és nincs is nagyon ötletem hogyan írjam meg. Valaki segítene ötletet adni?



2023. jan. 15. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen terjedelemben kellene?
2023. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 A4-es oldal
2023. jan. 15. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Linkeld be a tankönyvednek meg a munkafüzetednek a vonatkozó oldalait, nehogy nagyon mellélőjünk. :)
2023. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincsenek erre vonatkozó oldalak, mert egyszer csak úgy több embernek feladta ezt a témát, a könyvünkben ilyen egyáltalán nincs.
2023. jan. 15. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Ja, több embernek? Szóval ez valami büntetésféle? :)

Vagy a jobb jegyért megy? Ha az utóbbi, akkor ne legyél már ennyire gáz, hogy másokkal íratod meg, ahelyett, hogy bebizonyítanád saját magadnak(!), nem a tanárnak, hogy igenis megérdemled a jobb jegyet! Szükséged lesz még az önbecsülésedre a következő 100 évben, ne kezdd már most tönkretenni!

2023. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem említettem egyáltalán hogy írják meg a fogalmazásom, csak hogy ötletet kérek, ami magyarul is jó. Ez nem büntetés, hanem csak egy sima fogalmazás házidolgozat. Az osztály egyik fele erről kapta a témát, másik fele pedig másról
2023. jan. 15. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a mesterséges intelligenciát
2023. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!