Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó ötletek ehhez a házifeladat...

Kérdezőcske2 kérdése:

Jó ötletek ehhez a házifeladathoz?

Figyelt kérdés

Hali!

A tanárnő adott fel nekem lehetőséget,hogy jó jegyet szerezhessek. Lényeg,hogy szeretek hegedülni, s mivel kertész szakra járok,így az az elképzelése a tanárnőnek,hogy Antonio Vivaldi 4 évszakaiból csináljak egy videót . Mind a 4 évszakbol lenne egy kis rész,mint zenéből,s értelemszerűen minden évszakhoz a megfelelő növényeket kéne összegyűjtenem .

De szerintem úgy uncsi lenne,hogy mennének sorban a képek, valami kreativitás kéne ,amiben viszont béna vagyok.

Nem vagyok egy szerkesztő tehetség, CapCut-al csinálom , és nem is egy világmegváltó videóra van szükségem, csak szeretném ha egyszerű is lenne és nagyszerű is .

Ehhez kérnék segítséget/ ötleteket,hogy nézne ki jól 😁


Köszönöm előre is !! Határidő a következő hét . (Nem ami most jön ,hanem a rákövetkező)



2023. jan. 15. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Whiteboard rajz, time-laps, animáció, esetleg egy történetet mesélhetnél miközben mennek az évszakok és változnak a dolgok (ugyanaz az asztal, de más virág a vázában és közben valaki levelet ír stb.), csináld meghatóra vagy viccesre, évszakokról szóló viccekkel, vagy narráld, hogy épp meséled valakinek, akár egy plüssmacinak, tök mindegy stb.
2023. jan. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!