Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak a celebekről a...

Mit írjak a celebekről a fogalmazásomba?

Figyelt kérdés
Sziaszttok, egy magyar fogalmazást kellene írnom aminek az a címe, hogy a Médiaszemilységek hatása az életünkre, és konkrét példákat is kell bele raknom. Egy jórpárszor már megírtam, de nekem nem tetszik, azt se tusom milyen példákat irhatnék. tippek?

2023. jan. 25. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Mit írtál eddig? Mi volt a gondolatmeneted? Ha leírod te mit gondolsz, akkor tudunk segíteni felépíteni.

De ennek kicsit olyan a szaga, hogy neki se álltál, csak azt bevallani ciki.

2023. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Hú, ez még rajtam is kifogna.

Leírnám az őszintét:


"XY, X\A osztály


Médiaszemélyiségek hatása az életünkre


Tisztelt olvasóhoz szólok most, aki e fogalmazásom tanulmányozza.

Nekem otthon se tévém nincs, se bulvármagazint nem olvasok, az interneten pedig kerülöm azon tartalmakat, amik médiaszemélyiségekről szólnak.

A fentiek miatt a celebekről, médiaszereplőkről tehát fogalmam sincs, ezáltal hatással sem bírnak az életemre.


Köszönöm az olvasó szíves figyelmét!


Ui.: van két színházjegyem, és pár eladó könyvem, akit érdekel.

2023. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges életmód, sport ( nem írok neveket) tömegeket tud mozgatni. Csak egy példa volt.
2023. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lenne a fekália tócsa, amelynek a közepére kerülnék egy ilyen helyzetben, mert úgy kerülöm ezeket a nyomoroncokat, mint ördög a tömjént.

Nálam olyan gyakori a celebek figyelemmel kísérése, mint panelban a cserépkályha!

2023. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Irj rólam influencer vagyok!
2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
28%
Én vagy nem csinálnám meg, vagy 3 mondatba megfogalmaznám, hogy fogalmam sincs mi ez az egész, vagy kifejteném mennnnnnnyire borzalmas az egész.
2023. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig írtam pár celebbotrányt, meg hogy vannak sztárok is akik rendesek megminden és hogy mi a különbség a sztár és a celeb között, meg hogy az influenszerekkel mi van, de egyszerűen annyira nem tudom
2023. jan. 25. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:

2

azért én nem ilyen vagyok, csak szimplán nem fog meg, hogy nem tudom ki összeszarta magát a színpadon, én ezekkel nem foglalkozok, de kösz

2023. jan. 25. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, de bocsi már: a médiaszemélyiségek nem feltétlenül egyenlő a celebekkel! Tuti nem az a feladat, hogy bulvárbotrányokról írj... Jézusom.

Szerintem teljesen félreérted a feladatot.

2023. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# :) Teljesen igazad van.
2023. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!