Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhaláligos kérdései...

Légy jó mindhaláligos kérdéseim vannak, tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

1. Mi a fő célja az alábbi szereplőknek?

Nyilas Misi, Viola, Bella, Török János

2. Jellemezd Misit Pósalaky úr nézőpontjából!

3. Keress példákat Misi erkölcsi és szellemi tisztességének, becsületességének igazolására!

4. Kik laknak a 19-es szobában?

5.Ismertesd Misi napirendjét!


Előre is kösz a válaszokat:)



2023. febr. 3. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, nem is olvastad a művet és nem is foglalkoztál vele.

Sztem simán ráakadsz ezekre gugliban, ha már nem vetted a fáradtságot, hogy elolvasd

2023. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

És még az első válaszoló van lepontozva 😂

Tényleg olvasd el a könyvet. Többek közt ezek is benne vannak.

2023. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy segítséget kérsz és azt akarod, hogy megoldjuk a házidat nem ugyanaz.
2023. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal több kérdés volt és ezeket nem találtam meg az interneten,de akkor jobban utána nézek, addig is köszi, hogy ennyien válaszoltatok
2023. febr. 3. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőkhöz mérten javasolni tudnám, hogy olvasd el a könyvet. Egyre inkább látom, hogy a mai diákokra jobban ráférne a kultúra, mint amikor 15 éve annyi idős voltam, mint te.

Én se szerettem a kötelező olvasmányokat, de nem haltam bele, te sem fogsz, megígérem!

2023. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!