Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írj egy mondatot, melynek...

Írj egy mondatot, melynek szükséges feltétele a polip evés, míg elégséges feltétele a Görögországba utazás!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Görögországba utazol, feltétlenül kóstold meg a polipot!
2011. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen mondat nincs, ha pedig lenne, akkor csak olyan válaszoló írhatná le neked, aki polipot eszik.

Azért nincs, mert ha leírják, utána bárki lemásolhatja, aki nem eszik polipot.

Szerintem te nem a mondat szükséges feltételére gondoltál. Kezdd elölről a kérdést, hátha kiderül, mit akarsz. (Az első válasz pedig rossz, legalábbis a kérdéshez képest.)

2011. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jajdevicces...
2011. febr. 5. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vicces, szomorú. A kérdés értelmetlen, az első válasz pedig rossz. Hidd el nekem, én értek hozzá.
2011. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés pont így van feltéve te meg ezt hidd el nekem...és ha szarsz bele és csak azért jössz fel h másokat lefikázz h milyen hülyék akkor inkább ne gyere fel...
2011. febr. 6. 16:52
 6/6 anonim válasza:
a polip evés része a görögországi utazásnak?
2011. febr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!