Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit Írjak a fogalmazásba? Kb....

Mit Írjak a fogalmazásba? Kb. 10 mondatot kellene Írnom. A feladat így szól: Képzeld magad a Lillában csalódott Csokonai helyébe!

Figyelt kérdés
Részletezd borongásod okát. Léccy segítsen aki tud, mert holnapra kell megcsinálnom ezt a fogalmazást és nem nagyon megy.
2009. febr. 19. 18:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet tudok segíteni mert én is most tanultam Csokonait.Szerintem ha többet írnál, hogy konkrétan miről kell írni akkor szerintem tudok segíteni.Pl: olyanról kell írni, hogy Csokonai mit érezhet, hogy Lilla elhagytam vagy valami ilyesmi?
2009. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Nem én hagytam el hanem Lilla csak félre ütöttem.:S
2009. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát képzeld el azt a szituációt, hogy mialatt állás után kajtatsz, az imádott lányt/fiút máshoz adják a szülei. Csokonaival ugyanis ez történt, és ez az élmény vált alapjául a szentimentalista/elégikus költészetének. képzeld el tehát ezt a helyzetet, és vesd össze a tankönyvben talált adatokkal, amik a szentimentalizmus stílusjegyeit taglalják. nincs nehéz dolgod, csak nagyjából a semmit fokozni 10 mondatban.

sok sikert.

2009. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2009. febr. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!