Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Márc.2-ára kell bevinnem az...

Márc.2-ára kell bevinnem az Ábel a rengeteghez az olvasónaplót, de egyszerűen ha elkezdem olvasni a könyvet rögtön abba akarom hagyni. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

a 4részből kb. 1,5-öt már elolvastam.Ráadásul részletes tartalom kell részenként:(

fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 22. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az csak az akaratodon múlik, hogy elolvasod-e vagy sem. Próbálj kikapcsolni minden "külső" tényezőt, zene, számítógép, szülők stb., így van rá esély, hogy tudsz arra figyelni amit olvasol.


Ha végképp nem megy, akkor a Google a barátod. Elég a könyv címét és az olvasónapló szót beírni, özönleni fog. Igaz, abból magát a könyvet nem ismered meg, plagizálsz, de, ha ügyes vagy, nem kapsz elégtelent.

2009. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani, tudom, de próbálj megfeledkezni arról, hogy kötelező.:) Ettől uncsibb olvasmányok is vannak, ez nem annyira rémes. RengetegBEN. :)
2009. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem,köszi a segítséget.

bár a magyar tanár azt mondta,hogy megnézi h nem-e a netről írjuk.:S de én a tanár ur kéremhet is onnan irtam 2feladatot:)

2009. febr. 22. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a tanár ellenőriz, akkor annyit tud tenni, hogy kigugliz mondatokat. Megoldás: a tartalmát meghagyod, de átfogalmazod a mondatokat (szórend változtatás, szinonima használat) és a büdös életben nem találja meg a neten. Én szeretek olvasni, de volt olyan pocsék kötelező, ahol én is ezt tettem. :)
2009. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!