Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ötleteket várok fogalmazással...

Ötleteket várok fogalmazással kapcsolatban!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért jó az iskolarádió? <- Tudnátok írni néhány dolgot ehhez? Előre is köszönöm!
2011. márc. 28. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, mert ha valami fontos dolog miatt kell összehívni a diákságot, mindenki hallhatja. Nálunk még zenék is mentek a szünetekbe, hangulatos volt :)
2011. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért,jó?Kinek jó?Inkább arról írj fogalmazást hogy mennyire felesleges és zavaró,és nem hagyja az agyat pihenni a szünetben,vagy felkészülni az órára nyugodtan.
2011. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk csak zenék mentek, egy ideig pedig volt zenekérős lehetőség is. Napi egy szünetben feldobta az amúgy egyhangú napot. És hallhattam olyan zenéket, amiket máshogy biztos nem hallgattam volna meg.


Az előttem lévőnek pedig üzenem, hogy a WC-ben is lehet tanulni, nem kell saját problémák miatt egy szórakozás ellen menni.

2011. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!