Valaki leirná ugy 20-30 mondtaba Baradlay Richárd életútját?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Bocsi hogy most bunkónak fogok tűnni, de szerintem senki sem fogja neked 20-30 mondatban ezt megcsinálni, elvileg a Te feladatod. És mégegyszer boccs, csak őszinte voltam, és nyugodtan pontozz le.
2009. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad a könyvet? Lapozgasd és írd le magad!

Nem fogjuk itt megoldani helyettetek a házi feladatokat. előtted a hétvége! Hajrá! Én már túl rég olvastam ahhoz,hogy itt neked fogalmazgassak. Ha más segítséget kérnél állnék rendelkezésre.

2009. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Nem tudsz olvasni?
2009. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdező: végül meglett? :D


amúgy lehet lepontozni,de szerintem a kőszívű egyáltalán nem 12-13 éveseknek való....elolvastam a közepéből másfél oldalt és már azt se tudtam,miről van szó....


meg nem is az,de kinek van egyáltalán türelme végig olvasni? mondjuk még mindig jobb mint tavaly az egri csillagok....na azon el is aludtam

13l

2011. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!