Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Wörösmarty Mihály Csongor és...

Wörösmarty Mihály Csongor és Tünde. Olyan elemzés kellen ahol leirja a 2 szereplö jellemzését, vagy a müben a mesés elemeket vagy esetleg Csongor akadályai h elérje a boldogságot, dolgozatra kellne?

Figyelt kérdés
Segitsetek!
2009. márc. 8. 15:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%

Vörösmarty...

olvasd el, mert nagyon jó könyv, talán nem fogsz belehalni

2009. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
talán nincs idöm elolvasni,kül is tudom miröl szól,csak nem fogalmazok valami tul jól és azért kérdeztem....kösz h segitetttttttttttttttéééééél!!
2009. márc. 8. 16:05
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy nincs időd? Miért mi írjunk fogalmazást?
2009. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
2 szereplő jellemzéséhez nem is kell olyan nagy "fogalmazáskézség". plusz ezt egy délután el lehet olvasni, mondjuk ma is megtehetted volna...
2009. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Hát látszik h tik nem értitek,igen nagy fogalmazás kell ahhoz is,nem lehet csak ugy 1xüen leirni ahogy te gondolod,de hát lehet nálatok Magyro. ugy van...nem csodálom...
2009. márc. 8. 18:30
 6/40 A kérdező kommentje:
abban igazat adok h ellehet egy délután alatt olvasni...de én nem olvasom ha tudom miröl szól,meg más dolgo is van mint pl háziolvasmányt olvasni....inkább mást olvasok...
2009. márc. 8. 18:31
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
Valszeg nem ma reggel mondták meg neked, hogy dogát írsz belőle. Sőt legtöbbször már év elején elmondják a kötelezőket. 6 és fél hónap alatt én sem hinném, hogy lenne rá időm.
2009. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
62%

"te gondolod,de hát lehet nálatok Magyro. ugy van...nem csodálom..."

Mi vagy te román? fogadjunk olvasni se tudsz. én meg azt nem csodálom.

2009. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó hozzászóló!

Én is Romániában lakom és képzeld el én tudok olvasni, na ehhez mit szólsz?

Üdv. -1. hozzáaszóló-

2009. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
legalább te nem teszel fel ilyen értelmes kérdést azt szólom hozzá. ha amagyarokat lehet szidni a románokat miért nem? tisztára mint a cigyánykérdés
2009. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!