Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az osztálytársaim állandóan...

Az osztálytársaim állandóan tőlem kérik a házit, már az idegeimre mennek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a legjobb tanuló, a 4. vagyok, de az osztálytársaim csak tőlem kérik a házi feladatot.Én nem akarom mindig csak én odaadni, hogy mondjam el hogy többet nem adom oda a házit, hogy ne sértsek meg senkit?
2011. máj. 3. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj rám most jól, én is ilyen voltam..NE ADD ODA TÖBBET, tőlem is mindig elkérték és leszarták a fejem azután, mondd meg nekik hogy nem adod oda csinálják meg ők is, ne használjanak ki. Ha ezen megsértődnek nem igazi barátok, osztálytársak. Légy a magad ura, a léyneg hogy te tanulj jól, ne sajnáld meg őket mindig mert kifognak használni...ez az életben is így működik. Oké?
2011. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ja, tőlem is mindig elkérik.

Mondd azt, hogy tanulnod kell belőle, és mindig olvasd akkor. Utána le fog esni nekik, ha párszor azt mondod, hogy tanulsz a füzetből/könyvből.

2011. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én + azt mondom, add csak oda. Végül úgyis maguknak kell megtanulni, (mégiscsak) te viszont nem leszel irigy dög.
2011. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Adj oda nekik olyan házit, ami hibás. Lehet sok munkának tünik míg 1-2 alkalommal duplán készíted el, de egy időután leszoknak arról, hogy elkérjék.
2011. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát amit a negyedk írt az jó nagy baromság, mert egyrészt nem az a lényeg hogy jó legyen a házi, hanem hogy legyen.


Másrészt rajtad kívül szerintem senki nem fáradozna ez miatt feleslegesen.

2011. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda, hanem ajánld fel, hogy helyette elmagyarázod, hogyan kell megoldani. Ha a segítség nem kell, akkor csak ki akar használni, tehát jogos a visszautasítás. (Esetleg kérj pénzt a leckékért. Ez is gyorsan leszoktatja az embereket a házi másolásáról.)
2011. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt hogy nincs meg és szünetbe tedd magad hogy éppen akkor írod és nem hinnéd hogy jó úgyhogy nem adod oda nehogy mindenkinek ugyanaz a hülyeség legyen.
2011. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabj díjakat. Ha még így is elkérik, legalább keresel kicsit vele. :)

De a magyarázat felajánlása sem rossz ötlet.

2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Paprikás krumplit,me' azt szeretem
2011. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindkét fél hejében voltam sokszor kértem és adtam házit. Ha jó az osztály tantárgyakat elosztva ki alakulhatnak házi másolós emberek és házi odadós emberek sokszor csereberéltünk. Néha mondtam azoknak akik elkérték hogy odadom de neked is jobb lenne ha megcsinálnád mert dolgában való színű kérni fogja a tanár vagy meg kell csinálni hogy megértsed. Ijenkor el is magyarázzam nekik.
2018. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!