Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adjatok ötletet, hogy mit...

Adjatok ötletet, hogy mit irjak a fogalmazásomba? Az a címe hogy a jövő iskolája.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A jövő iskolájában a gyerekek majd megtanulnak helyesen írni....
2009. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lécci nagyon sietek azé irok mmost így meg álmi is vok különben 5 ös vok helyesírásilag
2009. márc. 29. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A jövő iskolája nem is lesz hagyományos értelemben vett iskola, inkább csak egy ajánlott épület ahová be lehet járni melegedni. Nem lesz kötelező majd órára járni, lehet helyette internetezni, kocsmázni, dohányozni az udvaron, lehet rekrációs céllal füvezni és gyönyörködni a parkban ha van. Félévente elég lesz bejárni egy osztályozó vizsgára, ahol elég lesz csúnyán nézni a tanárra és meglesz akármilyen jegy. Ha lesznek is tanórák, ott a diák mondja meg mit tanuljanak, a tanárnak nem lesz beleszólása. Lehet majd tanárt is verni, de nem úgy mint most, hanem rendszeresen, foglalkozás-szerűen. Új órák is lesznek, amelyek igazodnak a modern kor igényeihez. Ilyen lesz a műköröm-építés, testfestés és piercing, hajszobrászat, fiúknak a hogyan gyúrjunk szteroidokkal, lesz hogyan konfiguráljuk az iwiwünket és a hogyan készítsünk és rakjunk fel menő májvipes képet óra is. Az ilyen maradi dolgok mint testNEVELÉS, tollbamondás (ki ír ma már ilyen kamu dologgal mint a golyóstoll?), olvasás és szövegértelmezés, örökre száműzve lesznek a modern oktatási intézmény falai közül, a lényeg, hogy a diákok szabadon és megkötések nélkül fejezhessék ki önmagukat és legbelsőbb énüket, akár mások kárára is. A gondolatsor tetszőlegesen folytatható...
2009. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

nem hiszek neked. én is álmos vagyok, de az álmosság ennyit nem tud rontani, ha alapvetően helyesen írsz ... :D


az előző pedig remek ötletet adott. ;)

2009. márc. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom nagyon okos emberek vagytok :)
2009. márc. 30. 15:40
 6/12 A kérdező kommentje:
különben meg írtam a ti marha nagy segítségetek nélkül is!!! ne hidd el hogy ötös vagyok belőle majd pont ilyen emberekkel fogok veszekedni lényeg az hogy kitűnő leszek évégen
2009. márc. 30. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Na emberek, ím a példa, erre adják az ötöst manapság. Én meg az egyetemen küzdök a szövegértési problémás egyedekkel, mert nem bírnak elolvasni egy sort, vagy önállóan gondolkodni.
2009. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
szerintem te nem a tudásodért kapod az ötöst. :D sokkal inkább a két szép szemedért ... ;)
2009. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

csak ötlet kellett nem azt kértem hogy írjátok meg

nem ilyen válaszokat vártam

mondjuk például olyanokat amiket kitaláltam:konditerem,uszoda,jobb foglalkozások...

különben ha tudtok olvasni akkor látjátok hogy helyesen írok nah mindegy nem érdekeltek nem ismeritek a tanárom és engem se "ne a könyv borítójáról ítéljetek" nah: pá

2009. ápr. 1. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző komment helyesen leírva:


Csak [nagy Cs]

ötlet kellett, [vessző]

nem azt kértem,[vessző]

hogy írjátok meg. [mondatvégi írásjel]


nem [nagy N]

ilyen válaszokat vártam. [mondatvégi írásjel]


Mondjuk [nagy M]

például olyanokat, [vessző]

amiket kitaláltam: [kettőspont után szünet]

konditerem, [vessző után szünet]

uszoda, [vessző után szünet]

jobb foglalkozások...


Különben [nagy K]

ha tudtok olvasni, [vessző]

akkor látjátok, [vessző]

hogy helyesen írok. [mondatvégi írásjel]


Na ["nah" szó nem létezik, ezenkívül nagy N]

mindegy, [vessző]

nem érdekeltek, [vessző]

nem ismeritek a tanárom és engem se, [vessző]

"ne a könyv borítójáról ítéljetek"! [mondatvégi írásjel]

Na ["nah" szó nem létezik, ezenkívül nagy N]

[nem kell kettőspont]

pá! [mondatvégi írásjel]

2009. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!