Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen különleges órák lesznek...

Milyen különleges órák lesznek 7. osztályban?

Figyelt kérdés

Nem rég kérdeztem ugyan így 7.-ről.Viszont sok ismerősömnek volt 7. pl:hon és nép ismeret meg ilyesmi.A bizonyítványban ezek vannak beleírva:

Tánc és dráma

Hon- és nép ismeret

Informatika

Ember- és társadalomismeret,etika

Mozgókép-és média

Egészségtan

ezek vannak írva de ezeket mikor tanuljuk?és lesz még valami más?(bocs ha rosszul írtam hogy különleges vagy is ha nem ez a neve de az egyik rokonom azt mondta ők így hívták de ők 5.-ben már tanulták valamelyiket.


2011. aug. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én most megyek 8.-ba!

Ami hetedikben új volt az a kémia, és a földrajz mármint föcit tanultunk az előtt is de akkor "természetnek" neveztünk mert a fele földrajzi rész volt.Hon és nép ismeret nem lesz szerintem, etika az egyenlő egy osztályfőnöki órával mivel csak beszélgettek szóval etika szerintem biztos lesz. Mozgókép és média ismeret egészségtan is felejtős.Nos de szerintem suli függő ez az egész.

14/L

2011. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sulifüggő. A bejövő fizika, kémia mellett nekem pl volt honismeret - töri részeként -, mozgókép és média - rajz részeként, jegyet gyakorlatilag nem kaptunk, érdekesség szintjén adták le. Informatikának eddig is kellett volna lennie - 3.-tól tanultam, bár gimibe kerülve meglepett, hogy van, akinek szinte nem is tanítottak.

Ami bejött tényleges új tárgyként, az az etika, de itt sem volt semmi extra.

2011. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
etika lesz csak+ lhet hogy egészségtan is,de ez nem biztos+a rajzhoz hozzájön a média még
2011. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Informatika nekünk 4.től volt..
2011. aug. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!