Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leirna nekem valaki a Romeo...

Leirna nekem valaki a Romeo es Julia rovid tartalmat Angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon kerlek segitsetek!!!Surgos!!!
2009. ápr. 25. 19:35
 1/9 anonim válasza:
100%

nem tudom milyen röviden kell de ez tartalmas és in english:)

[link]

2009. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
I love yuo
2009. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nah ezt mar en is megtalatam csak nekem ez bonyolult...csak mert kivulrol kell mondjam magamtol....
2009. ápr. 26. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

There are two families, Capulet and Montague, that had hated each other for ages. Capulet has a daughter, Juliet, and Montague has a son, Romeo. Juliet's parents want Julia to marry Paris. She obey her parents, but she doesn't really love Paris. Once, Capulets organise a party, which Romeo and his friends appear on. When Romeo and Juliet look at each other, they fall in love. Romeo forgets about his sadness because of his previous love, Rosa. They plan that they will marry the next day. That happens so. The next afternoon, Mercutio and Tybalt are fighting, and Tybalt kills Mercutio. --> Romeo kills Tybalt. Romeo runs away. Juliet is informated about the tragedy. Her pain is double, because her husband killed her brother (ugye a testvére volt?). Paris is going to marry Juliet, but Juliet doesn't want it. She sees no way out but death. She gets a medicine, which causes no death, but she seems to be dead 42 hours long. She writes a letter to Romeo about her plan. At night she takes the medicine. Next morning she's found dead in her bed. She is buried. Romeo is informated about Juliet's death, and because he had not get her letter, buys a poison(méreg, de nem tudom hogy így használják-e) and goes to Juliet. In the crypt, he meets Paris, who brings Juliet flowers, and they argue each other. Romeo kills Paris, then commits suicide. When Juliet wakes up, sees that Romeo's dead, she kills herself with Romeo's knife. After these tragedies, the two families live in peace.



Ennyi telt tőlem. Nem tudom, mennyire helyes, néhol beleírtam magyarul is, amibe nem voltam biztos. :D

2009. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!!!!!:*
2009. ápr. 27. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. nincsmit :D
2009. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nagyon remélem hogy ezt a kérdést nem egy Pápay-s írta ki!

Ezt szóvá fogom tenni!

2013. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szóval Rebeka te innen írtad! Ezt megbeszéljük szerdán még !

Ez de aljas dolog.

2013. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Horváth Zsombor 2 válasza:

Nem a testvére volt, hanem valami távolabbi, talán unokatestvére vagy ilyesmi.

Nem Júlia írta a levelet, hanem a pap, aki az esküvőjükön csinálta a pap dolgát (papkodott?)

2017. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!