Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikszáth Kálmán: A néhai...

Mikszáth Kálmán: A néhai bárány c. novellaelemzéséhez milyen befejezést lehet írni?

Figyelt kérdés
Mindig a befejezéssel vagyok bajban. Egyszerűen ugy értem mindent leírtam és már nem marad semmi érdekes a befejezésnek. Segítenétek csak pár ötlettel,tippel,hogy mit írjak bele? Előre is köszönöm szépen!!
2011. okt. 4. 18:00
 1/1 BKRS ***** válasza:

Mikszath muveiben van boven romantikus elem: balladai homaly, nepmesei fordulatok; megis sikerul teljesen realisztikusan abrazolnia az egyszeru emberek eletet. Mit gondolsz miert? Ez pl egy jo tema szerintem az utolso bekezdesre.

Az utolso bekezdes egy lezaras, lehet sokkal inkabb szubjektiv mint az elemzes tobbi resze, amolyan "az elemzo szemelyes utoszava" jellegu dolog.

2011. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!