Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Pár mondat angolra fordítása?

Pár mondat angolra fordítása?

Figyelt kérdés

A kedvenc tantárgyam az informatika, mert érdekesnek találom és néha/olykor kihívást jelent. Kb. 6 éve tanulom. Úgy gondolom, hogy az informatikai ismeretek a mai világban elengedhetetlenek, hisz a mindennapjainkban jelen vannak.

Majd ha arra kerül a sor a kötelező érettségi tantárgyak mellé ötödik tantárgynak az informatikát választom.


A családommal általában minden nyáron elutazunk a Balatonhoz pár hétre. Évközben rendszeresen meglátogatjuk a nem velünk élő/ külön élő családtagjainkat.


Esetleg ötlet, hogy az utóbbi-családi kirándulás- témakörhöz még mit írhatnék?


Előre is nagyon köszönöm annak, aki veszi a fáradságot és segít.


2011. okt. 11. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
segítenék, de sajnos én ehhez gyenge vagyok... bocsi :S
2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

My favourite subject in school is computer science because I find it interesting and sometimes challenging. I've been learning it for about 6 years now. In my opinion, technological knowledge is essential in today's world as it's present in our everyday life.

When it comes to choosing my fifth compulsory subject for the final examinations, I'll take computer science.


My family and I frequently travel to the Balaton in summer. During the year, we regularly visit family members who don't live with us.


Írj még ha kitaláltál valamit, most túl fáradt vagyok kreatívkodni.

2011. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd úgy hogy "it is present in our..." mert jobban hangzik úgy.
2011. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!