Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 1 oldal fogalmazást kell írni...

1 oldal fogalmazást kell írni a Szegény Zsuzsi a táborozáskor című vershez jancsi szemszögéből. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a hasonló esetekben, amikor nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki valaminek a leírásához, akkor egyszerűen azt szoktam csinálni, hogy leírom mindazt, ami az adott témával kapcsolatban eszembe jut. Az nem számít, hogy ez most melyik részét érinti a dolognak, az elejét, közepét, vagy a végét.

Mindent gondolkodás nélkül leírok, ahogy jön. Aztán amikor már valamennyi megvan, akkor elkezdem szépen rendezgetni, csiszolgatni, kiegészítgetni. Ha már nem megy tovább, akkor hagyom és később térek vissza hozzá. Van mikor csak másnap, harmadnap. Végül szépen összejön az egész.

2011. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!