Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud Önéletrajz megírásá...

Valaki tud Önéletrajz megírásában segiteni? Még csak 17 éves vagyok ezért nemtudok túl sok mindent beleirni, diákmunkához kell.

Figyelt kérdés

Ha valaki bemásolná a sablont azis jó lenne majd én kitöltöm a a saját adataimat.Lényegében olyan kéne hogy suliba járok meg jártam is bele kell írni a hobbyjaimat meg az életcéljaimat meg hogy miben vagyok jó meg hasonlókat pozitiv tulajdonságaimat.Lényegében arra lenne szükségem hogy valaki felépiti az ideális vázlatot sorrendet nekem csak a saját adataimat keljen beírni.


kösz.


17/F


2009. máj. 12. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A vázlat pont ez, ahogy te leírtad. Először ezeket a dolgokat sorold fel egy lapra, aztán foglald őket mondatba. Nem baj, ha nem lesz túl hosszú, 17 évesen még nem tud sok mindent felmutatni az ember. Menni fog, ne ijedj meg!
2009. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még csak mondatokba se kell foglalni, a mai önéletrajzok vázlatosak.

Név:

Születési hely, idő:

Iskolák : ált. ---tól ---ig

középiskola: neve ---tól

Versenyek, szakkörök, ha voltak:

Érdeklődés, hobbi:

Tervek: mi akarsz lenni

Dátum, aláírás, az aláírást kézzel, a többit géppel.

A végeredmény rövid lesz egy fél oldal se, de ez természetes.

Hogy őszinte legyek, nemigen értem, minek kell egy diákmunkához önéletrajz, azt meg végképp nem, hogy mi közük az ambicióidhoz, hobbijaidhoz. Ahhoz, hogy árut pakolj a Tesco polcaira, ez nem kell.

2009. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!