Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németül mi a kedvenc állatom...

Németül mi a kedvenc állatom című fogalmazást kell írnom. Segítség?

Figyelt kérdés

A kedvenc állatom a hörcsög: Le kell írni hogy van-e nekem, hogy miért szeretem ilyesmik. Valaki segítene?

Azért szeretem mert kicsi, de nem is mert hamar meghal. A bundája több színű is lehet. Nekem nincs, de szeretnék egyet. Sokat alszik. Rágcsáló. Vizet nem sokszor kell neki adni......ilyesmikre gondoltam


2011. dec. 21. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom Neked, hogy írd le magyarul, aztán ha jobbat nem tudsz, fordítsd le a Google-val, próbáld meg kijavítani (gondolom, valamennyire csak sikerül, ha tanulsz németül), aztán tedd ide fel, hogy javítsa ki valaki a még meglévő helyesírási hibákat.

A helyzet ugyanis az, hogy nem szívesen csinálja meg itt valaki más helyett a házifeladatot, de sokan szívesen segítenek, ha látják, hogy magadtól már többre nem tellett.

2011. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írtál semmit? Én sajnos nem tudok németül, de biztos segítenének, ha valamit már írtál volna.

A fogalmazást senki sem fogja megírni helyetted.

2011. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 amarill ***** válasza:

"Der Hamster ist mein Lieblingstier.

Ich mag ihn, weil er so klein und niedlich ist

Ich mag aber nich an ihm, dass er ziemlich früh stirbt.

Sein Fell (bunda) kann verscheidene Farben haben.

Ich habe gerade keinen Hamster, aber ichmöchtegern einen. Der Hamster schlaeft viel.

Er ist ein Nagetier. Er braucht nich viel Wasser zum trinken"

2013. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!