Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A modern kori pokol. Fogalmazá...

A modern kori pokol. Fogalmazást kéne írnom?

Figyelt kérdés

Üdv, pár mondatos fogalmazást kéne írnom a modern pokolról.

Éppen Dante-t vesszük irodalomból, és ő nagyon részletesen letudta írni a poklot.



2012. márc. 21. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Éppen hazaértem az iskolából. Előkészítettem az ebédemet, tálcára raktam és és bevittem a számítógéphez, amit már korábban bekapcsoltam. Ott szoktam ebédelni.

Gondoltam, facebookozok, mivel az okostelefonom épp szervízben van, ezért egész nap nem éltem közösségi életet.

Épp csatlakoztam a netre, amikor valami furát írt ki. Nincs világháló! Atya ég! Mi lehet?? Kétségbeesetten hívom a szolgáltatót, hogy miért nincs internet...várok...gép beszél...várok...kapcsolták az ügyintézőt...elmondom a problémámat, és közli, hogy sem az e havi, sem az előző havi számla nincs befizetve.

Már dühösen hívom anyukámat, aki reggeltől estig robotol a Tescoban, és panaszolom neki a problémát. Nem ért meg. Nem érti, hogy nem tudok csatlakozni a Facebookra.

2012. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD köszönöm a gyors és hasznos választ! :D nem pont ilyenre gondoltam, de legalább nevettem egy jót :D
2012. márc. 21. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hát ha te ezen nevettél egy jót akkor teljesen hülye vagy
2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
sőt nagyon is hasznos a válasza szóval rothadjatok amiért lepontoztátok az arcot
2012. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. azon nevetek amin akarok, tudom, hogy a kérdésemre válaszolt,lehet,hogy máshogy kellett volna feltennem. A szó teljes értelmében a pokolra gondoltam, nem arra, hogy huha nincs facebook a ****életbe rosszabb mint a pokol

2. én nem pontoztam le sőt, fel is pontoztam.

2012. márc. 22. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam ezt, mert a mai sulisoknak az a legnagyobb gondjuk, hogy nincs net/facebook.

Habár, ennél nagyobb gondjuk soha-soha az életükbe ne legyen!!!

2012. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de neked nem kell konszenzusra törekedni a gyerek egyszetrűen nem elég okos ahhoz hogy belássa hogy mi az igazság abban amit leírtál és hogy miért tökéletes megoldás mint fogalmazás
2012. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!