Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen kémia és fizika füzet...

Milyen kémia és fizika füzet kell?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném tudni, hogy négyzetrácsos, vonalas vagy sima füzet kell kémiára és fizikára. földrajzot és bioszt tudom. Csak mert most megyek 7- be, és fogalmam sincs :)

2012. jún. 14. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem így van 7. től kémia vonalas fizika négyzetrácsos számolások miatt kémiának vonalas azért mert egyenletek stb amit írni kell jobban átlátható én szerintem.

Földrajzból és bioszból is vonalas de nekünk bioszból nem is kellett füzet a tanár kimélt minket.

Most megyek 9. be.

14/f

2012. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok érthetőbben leírom szerintem kicsit furán fogalmaztam.

Kémia-vonalas egyenletek felírása miatt és nem tudom ti fogtok-e majd egyes anyagokról tulajdonságokat fizikai kémiai szóval ilyen vázlatszerűséget. Vonalas jobban átlátható és a képlet alá tudod írni,hogy hány gramm pl oxigén 8gramm de lesz majd periódus rendszeretek is szerintem amiben benne lesz. Ha mozik-os könyved lesz a lecke végén barna rész összefoglalja a lecke lényegét.Egy tanács ha lesz barna rész én mindig így tanúltam,hogy barna rész+ leckét elolvastam 1szer 2 szer és a képletek ha voltak benne ami barnában nem volt akkor azt is megjegyeztem.

Fizika: Rácsos mert számolásokkal lesz tele a füzet szerintem ha jól emlékszem vagy is 8. első félévében keményen sok számolás lesz 7. ben sem kevés. Számolások miatt rácsos.

Sok sikert.

2012. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az év elején úgyis elmondják, hogy milyet kell, vagy illene használni. Fizikára, kémiára átlagban a négyzetrácsos sokkal jobb, a sok számolás miatt.
2012. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a kémiát általánosban sima, vonalazás nélküli füzetbe írom, olyat kért a tanár. Mióta gimis vagyok, kockásba írom:)

Fizikából már 7.-ben fogtok venni egyszerűbb számításokat (mozgás,erők) szóval szerintem tuti, hogy négyzetrácsos=kockás füzet kell.

De az első órán még tuti nem fogtok dolgozni, akkorra vigyél egy jegyzetfüzetet, és majd elmondja a tanár, milyet szeretne.

2012. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 15. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tanár függő, de szerintem fizikára és kémiára négyzetrácsosat szoktak kérni.

Mondjuk a legtöbb tanár már nem nagyon foglalkozik vele, hogy mibe írsz, a lényeg, hogy mindent leírj amit mondanak.

2012. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!