Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem az informatikát,...

Nem értem az informatikát, hogy tudnám tanulni?

Figyelt kérdés

Azt mondják a tanárok, hogy csak fenék kell hozzá, pedig ez nem igy van, mer én bemagolom nekik, de tanulni kellene, de én csak ugy tudok valamit megtanulni ha értem is, szpval nekem elötte meg kellene értenem, de egyszerűen nem tudom a tömény elméletet sehogyse megtanulni, már adtak pár tanácsot, de azok se segítetek, hogy tudnám mégis???

És még az, hogy a sulimba van elméleti meg gyakorlati, az elméletiből szín bukásra állok, de a gyakorlati megvan 3-4-es, év végén meg fogok bukni??? Tz-im 1-esek lettek :S


2008. máj. 7. 20:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy, mint más tantárgyakból, biztos van korrepetálás, felkészítés...nem a suliban...olyanra gondolok, mint az utcákon felragasztott papírokon....biztos van infromatikából is....
2008. máj. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosabban kellene... próbáld meg megírni, melyik részét nem érted? Ill. melyik megy a legkevésbé...
2008. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így gondolom: az informatika története meg elmélete (Turing-gép és társai) egy magolós faszság. Be kell vágni, csak semmi értelme ) De a gyakorlatnál ha érted a működését a dolgoknak - és nem csak beseggeled, hogy ide meg oda kattintani (netán mondókába szedve :) - akkor azért nem olyan nehéz. De ha írsz konkrétumokat, szívesen segítünk szerintem.
2008. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probald valamivel osszehasonlitani.
2008. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!