Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy néz ki egy rádiós hirdeté...

Hogy néz ki egy rádiós hirdetés? Milyen hosszú (hány mondat), mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Mondjuk be szeretnék mondani hirdetés formájában egy rendőrségi esetet,vagy egy ufótámadást.Hogyan kéne elmondanom? Mi legyen a lényege ? A végére esetleg tegyek olyat,hogy ¸¸....aki látottakhoz hasonlót tapasztalt mostanság,az jelentkezzen rádiónkban. ˝ ?
2012. okt. 29. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el abba a rádióba, ahol reklámozni szeretnél, és ott elkészítik neked olyan szakemberek,akik értenek hozzá...a legtöbb rádió(amelyik komolyabb) nem engedi, hogy egy utcáról besétáló ember készítsen reklámspotokat.Ahhoz fel kellene vegyenek a stábba... legalább külsősnek vagy valami...
2012. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint értettem,csak példának hoztam fel :D Nem akarok semmit megosztani a rádióban ,csak van egy házim,( rádiós hírdetést kell írnom egy ufótámadásról) és nem tudom,hogy hogyan kéne megírnom. :D :D :D
2012. okt. 29. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
" Felhívom a Béke utca lakósainak a figyelmét a mátészalkai ufótámadásra. Az ufók egész nap ittak a helyi kocsmában, aztán randalírozni kezdtek. Senki se akarja feltartóztatni őket, inkább értesítsék a helyi pszichiátriai osztály vezetőjét, vagy a legelső kéményseprőt"
2012. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!