Kémia házi? (8. osztály)

Figyelt kérdés

Számítsd ki, hogy mekkora tömegű szénből kell kiindulni, ha 20 m3, 0,7918 g/cm3 sűrűségű, 40 tömeg%-os metil-alkoholt akarunk előállítani! Válaszodat egész számra kerekítve add meg! Tudjuk még, hogy mindkét reakció a körülmények miatt csak 95% hatásfokkal megy végbe, és csak ezen reakciók során keletkezett anyagokat használunk fel.

Köszönöm szépen!



2013. márc. 1. 12:39
 1/5 anonim válasza:
0%
És ezzel most mit is kezdjünk?Te házid! Leszel szives TE megcsinálni!
2013. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a három mondatot odaírtad ezen kívül még száz kérdéshez is?
2013. márc. 2. 14:16
 3/5 Silber ***** válasza:
Meddig jutottál vele?
2013. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem! Csak ehhez.Mivel sajnos ez az oldal nem egy magántanár! Ha nem tanulsz így jártál.
2013. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Sieber,de már megcsináltam.JÓL.

Egyébként beteg vagyok és nem volt kedvem megcsinálni.Tudom,hogy nem mentség,de kész van.És egyáltalán nem vagyok buta!Kitűnő tanuló vagyok.A legjobbakkal is megeshet,hogy nincs kedvük valamihez. Ismerős??

2013. márc. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!