Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hát házidolgozatot írok a...

Myácska^^ kérdése:

Hát házidolgozatot írok a magyar szinkronról ilyen 5 oldalas hát studiók, szinkronos kellékek, meg szinkronnal foglalkozó emberek, hogy készül a szinkron ilyen oldalt keresek vagy könyvet amiből tudnék írni. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Köszi előre :)
2013. márc. 9. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a neten rengeteg anyagot fogsz találni amiből összetudod szedni azt az 5 oldalt.


Én pl. kitérnék arra hogy a Gladiátornak qrva szar a szinkronja, a Mátrixnak gyenge, a StarWars filmeknek és az Avatarnak viszont nagyon jó. És úgy általában egy nyomorúságos halivúdi romatikus történetnek is jó szinkronokat tudnak csinálni, de mégis mi lehet az oka annak hogy néha jó filmek szinkronját meg elbszák.

2013. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

Itt találsz érdekes cikkeket, ebből már kiindulhatsz.

u.i.: A dolgozatban kevesebbszer szerepeljen a "hát" és az "ilyen", mert tuti, hogy sikítófrászt kap tőle a tanár...meg én is.

2013. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!