Tájleíró fogalmazás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van vele? Ha már lusta vagy házi feladatot érni, legalább megtisztelhetnél minket azzal, hogy normális stílusban teszel föl kérdést.
2013. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen tájat kell leírni, hegyet, völgyet, városi környezetet, télit, nyárit, ezeket meghatározták-e pontosan?

Ha válaszolsz, segítek megfogalmazni !

2013. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tavaszi tájleíró a faluról.
2013. máj. 30. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Újabb, magas intelligenciát és kifinomult modort tükröző hozzászólás. De erzsimama majd megírja neked, te pedig besöpröd érte a jól megérdemelt ötöst, miközben a padtársad a saját munkájáért kap majd egy négyest. Persze neked ez jár, ugye?
2013. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, ha tanár lennék, csak észrevenném azt, hogy az otthoni fogalmazás és az órai munka között ég és föld a különbség.

Mert a kommentjeid alapján nem hiszem, hogy olyan jó fogalmazásokat tudnál írni.


Sajnos, ez a házi feladatok kategória, ezért nem tehetünk semmit az ellen, hogy erzsimama megírja helyette.

De szomorú, hogy még a kérdést sem tudja a kérdező értelmesen kiírni.

2013. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A házifeladatra 5- kaptam,és egyedül irtam meg
2013. máj. 30. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha. Negyedik óra előtti szünetben leírod, hogy mi a feladat, és este már meg is van az osztályzat, ami ráadásul jeles. Hát, ezt nem hisszük el. Ha pedig ilyen okos gyerek lennél, minek írnád ide ki, amit kiírtál?
2013. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!