Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tud na nekem vki segíteni...

Tud na nekem vki segíteni angol fogalmazás megírásában? Sok múlik rajta (az évvégi jegyem)! Kb 10-15 mondat kellene vki hires emberről! A személy kiléte mindegy, csak az életéről szóljon, és mitől lett híres! Jah és hétfőre kellene!

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2013. jún. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
küldd el privátban,hogy mit akarsz írni és akkor le tudom fordítani
2013. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy! Lényegtelen, hogy kiről szól! Szólhat bárkiről, aki híres és tett vmi nagyobb dolgot!
2013. jún. 8. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Értem én,de csak van valami elképzelésed,hogy kiről akarsz,meg hogy nagyjából mit... Mégse állhatok neki egy komplett fogalmazást megírni neked. Ha magyarul leírnád,hogy kb mit akarsz,akkor tudok segíteni
2013. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!