Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segitene? Nemetbol egy...

Valaki segitene? Nemetbol egy dialogot irni, egy telefon beszelgetest kel szemely kozt egy lakast akkar megnezni. Pl hany szobas, hol latta a hirdetest h lehet megkozeliteni ilyenek. Nagyon megkoszonem

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de minek tanulsz németül, ha még magyarul sem tudsz??? Segítenék, de sajnos nem értem a kérdésedet... bár én vagyok a hülye biztos...
2009. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Hallo Ich heisse Béla Kiss aus Ungarn. - Hallo, hier ist Marika Gázos. - Hallo Marika, Ich habe Ihre Anzeige in dem Süddeutsche Zeuting gelesen. Ich Interessiere mich für das Haus. Vieviel Zimmer gibt es in der Mietwohnung? Ist es möglich, dass ich diese Metwohnung ansehe? Wie kann ich dorthin fahre? mit dem Bus, oder, S-Bahn? - Herr Kiss, Sie können mit dem S- Bahn fahren. Sie können um 8 uhr bis 13 uhr zu mir kommen, und das Haus ansehen.

Danke schön, dass Sie für meine ANzeige interessieren hast.

- Vielen Danke, Frau Gázos,

-Auf wiederhören

- Auf Wiederhören.



biztos lesz okosabb aki kijavít.:)

2009. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a masodiknak
2009. okt. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!