Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud nekem irni egy...

Valaki tud nekem irni egy angol fogalmazást?

Figyelt kérdés
Pár mondatosat én is tudok, de ezt egy kis füzetlapra kell (A5). Egy kitaláltt meglepetésről kell (pl. megnyertem a lotto-t, egy hulla volt a szobámban mikor hazaértem, stb.).

2013. szept. 10. 13:15
 1/2 anonim válasza:

Szia. Tessék:


My day was simply normal as it begun. I left my house in the morning to go to work. I my work everything was fine too. I worked.

I never thought that that hing will happen to me. But it happened. It is positive, but I don't think so. It is nice and good and... Whatever.

So after work I went home. Everythink was allright. I drove my car into the garage, locked it etc. Than I went into the house. Nothing interestimg, no letts, nothing.

Then I switched on tv. I watched the lotto. I mean how they made the winner. And I was it. I had all the numbers correct. WOW! I never thought I would win.

I don't know what to buy of it, because it is lots of money. Maybe I buy a new house, a sportscar, a dog...


Majd mondd meg hányast kaptál rá :)

2013. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ian Catman ***** válasza:
Így hiteles. (Mert kb. négy helyesírási és nyelvtani hiba van benne... ha ötöst akarsz, javítsd ki, ha négyest, hagyd benne.)
2013. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!