HELP! Esszéírás?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi. Esszét kell írnom töriből, és azt nem tudom például, hogy az esszékbe hogy írom bele a forrásokat...Mert elolvasom, de nem tudom beleszőni. Segítsetek!! Előre is köszi :))

2013. okt. 20. 09:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :S
2013. okt. 20. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt már egy ilyen kérdés pár napja, és szerintem oda válaszoltam is. El se lehet rontani, de ha neked mégis sikerült valahogyan, hát akkor grat:P:S Van ott egy konkrét kérdés, általában szokott lenni, akkor ahhoz kikeresed az adatokat térképvázlatban, diagramon, amire rákérdeznek; ezt egy elsős gyerek megcsinálja. Ha meg nincs hozzá kérdés, akkor szimplán csak jellemzed a diagramot, leírod, hogy mit látsz rajta. Ne parázzál már, nem bonyolult!!:) Különben is, jut eszembe, hogy vasárnap van, vasárnap meg senki nem írat dogát:D:D:D
2013. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!