Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemen milyen matek könyvet...

Egyetemen milyen matek könyvet ajánlanátok amiből otthon is feltudok készülni a zh-kra?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiben szépen le vannak vezetve a feladatok hogy mit miért csinálunk stb. és jól érthető módon. Sajnos a tanárunk nem valami jól magyaráz. Tudnátok valamit ajánlani légyszi segítsetek.
2009. nov. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

attol függ melyik egyetem,melyik tanár,melyik kar,miket kell tudni


műszakisoknak valot tudok,miskolci egyetemes matek könyvek,fehér alapon középen kék csik,én abbol éltem,műszakisoknak jo,deriváltol,integrálik,diffegyenletek,ami kellhet


de pl közgázra már annyira nemjo

2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

milyen egyetem? milyen matek? :D

analhoz a legjobb szerintem a thomas féle kalkulus, ill a bárczy barnabás féle deriválós-integrálós könyvek

mi mondjuk analon kívül nem tanultunk mást matekból úh csak ennyit tudok :)

2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni, hogy milyen matek? Analízis? Valszám? Algebra?
2009. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Debreceni egyetem biosz szak és leginkább integrálás , deriválás, mátrixok érdekelnének
2009. nov. 17. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor a bárczy féle integrálós deriválós tökéletes neked
2009. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az előadót, hogy mit ajánl, minden egyetemen és minden szakon más a tananyag és mindnek megvan a saját tananyagához illeszkedő irodalma.
2009. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy csomó olyan oldal van a neten, ahol ki vannak dolgozva tételek, feladatok. jegyzet.hu, jegyzetek.hu, puska.hu, tételek.hu stb.
2009. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a tanár sajna nem ajánlott semmit amikor rá kérdeztem csak annyit hogy nincs olyan magyar nyelvű könyv ami jó lenne:( de ma kivettem a könyvtárból a bárczy féle könyveket és nagyon tetszenek ezekből már tényleg jól fellehet készülni az órákra
2009. nov. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!