Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok:Első és Második...

Egri csillagok:Első és Második rész. Kire illik a leírás:? 1. "Hosszú, csontos legény, de csupa erő minden mozdulata. S a szeme hegyesen néző, erős, szürke szem. "2. Írj Gergely nevében levelet Évának az eddig eltelt időről. (1-2. rész)

Figyelt kérdés
2. Írj Gergely nevében levelet Évának az eddig eltelt időről. (1-2. rész)
2014. jan. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olvastad akkor tudod a válaszokat is. Jó kis könyv, érdemes elolvasni
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
de mi a kérdés? Mellesleg ja. Ülj neki és olvass. Nem fogsz belehalni.
2014. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

első vagyok.

Megkaptam az üzenetedet Cintia2000..


Attól, hogy 6.osztályban olvastad és most 10-es vagy, azért újra elolvashatnád.

Tudok segíteni, éppen azon voltam, éppen a Gergely által írt levelet elemzem...de az üzeneted után, úgy döntöttem, hogy bár megírtam a levelet mint Gergely ír Vicának (ő Éva ha még emlékszel rá) de mégsem küldöm el. Én dolgozzak meg azért amit neked kéne csinálni??

Azt hiszem itt be is fejeztem..

2014. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
dettó, kis idióta. Attól, hogy másokat sértegetsz még hülye maradsz. Kapj csak rá egyest. bukj is meg.
2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanazt mondom.Olvasd el még egyszer nem fogsz belehalni!!!
2014. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!