Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Biológia középszinthez elég...

Biológia középszinthez elég ez a könyv? Dr. Szerényi Gábor - Biológia érettségizőknek 1,2.

Figyelt kérdés

Egy jó középszintű érettségi kellene nekem,

ha ez a könyv nem elég, mit ajánlanátok?


Egyébként kb. a 0-ról indulok rég érettségiztem.

Érdemes előbb a gimis tankönyveket megnézni, vagy ez elég magába?


2014. febr. 13. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Jók ezek a könyvek van amiből több is van benne mint amire szükséged lesz. A könyvben megtalálod hogy mi az ami középszintre kell és mi az ami emeltre. A követelményrendszer alapján készült ez a két kötet tehát nagyrészt benne is van mindaz ami kell a középre.


Szerintem elég ez a két könyv, amit nem tudsz annak utána tudsz nézni a neten is. Nagy segítség lehet ha az eddigi érettségikből gyakorolsz, tanulsz. Ha azok már elég jól mennek és érted is a feladatokat és rendesen felkészültél ebből a két kötetből akkor nem lehet baj szerintem.

2014. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!