Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarról németre átfordítás?

Magyarról németre átfordítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a házim, hogy magyarról németre fordítsak át pár mondatot, én egyedül elkezdtem de, nehezen megy. Nemrég jöttem át német nyelvre, de a tanár akkor is kéri a fordítást. A kulcsszavaim már megvannak, csak a helyes mondat összetétel nem nagyon megy.


Na szóval:


Számítógépen rengeteg dolgot lehet csinálni, de csak internettel lehet kihasználni igazán a számítógép adta lehetőségeket.

Szeretem az internetet, mert

internetes oldalakon több féle dolgot ki lehet próbálni.

Én Facebookozok, ahol lehet képeket feltölteni , chatelni. Zenét is lehet hallgatni, videókat nézni, sokszor filmeket nézzek online de néha le is töltöm őket, néha e-maileket is írok de ez elég ritka. Sokszor az internet segít a tanulásban is mivel rengeteg dolgot lehet rajta találni.Továbbá lehet még cikkeket írni és olvasni.

Ezeken kívül még rengeteg lehetőség van, lehet játszani, nyomtatni, CD-t írni.

De sajna a számítógépnek vannak hátrányai is, rontja a szemet, vírusok is jelentkezhetnek amelyek tönkreteszik a gépünket és még sok hirdetéssel próbálnak pénzt kicsalni belőlünk.



Én így képzeltem el kb magyarul, remélem valaki tud majd segíteni átfordítani, ha nem is pontosan ugyanezt, de értelmes mondatokat írni:)


Aki segít annak majd megy a zöld kéz!:D



2014. febr. 16. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy németre nem önszántamból mentem át, csak 9.-ben iskolát váltottam és csak a német osztályban volt szabad hely.
2014. febr. 16. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit dem Computer gibt es viele Beschäftigungsmöglichkeiten, aber man kann nur mit einem Internetanschluss die vom Computer gegebenen Möglichkeiten wirklich benutzen. Ich mag das Internet, weil man auf den Webseiten mehrere Sachen ausprobieren kann. Ich bin auf dem Facebook, wo man Bilder hochladen, chatten, Musik hören, Filme sehen kann. Ich sehe Filme vielmal online, aber ich lade sie machmal herunter. Ich schreibe selten E-mai. Das Internet hilft mir beim Lernen, da viele Informationen erreichbar sind. Auserdem gibt es immer noch Möglichkeiten, man kann Paragraphen schreiben und lesen, spielen drucken, CD brennen. Aber das Computer hat leider Nachteile. Es schadet die Augen, es gibt Viren, die unser Computer kaputt machen können, und man versucht mit den Werbungen unser Geld zu stehlen.
2014. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aber man kann sie nur mit dem ... sry az lemaradt
2014. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megy a zöld kéz!:)
2014. febr. 16. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!