Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná légyszives...

Valaki lefordítaná légyszives ezt a szöbeget németről magyarra?

Figyelt kérdés
Meine sechsjahrige Schwester ist eigentlich sehr nett,aber kann auch sehr langwilig sein.Ich besuche schon das Gymnasium ung habe viele Verpflichtungen:ich muss lernen ung fünfmal die Woche mien Basketballtraining.Aber wenn ich du Hause bin,geht sie mir immer nach und will etwas von mir-dass ich mit ihr spiele,ihr vorlese,mit ihr zeichne,von ihrem Tag im Kindergarten höre.Was sollte ich tun?
2014. febr. 28. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A hatéves kishugom tulajdonéppen nagyon aranyos,

de unalmas is tud lenni. Én már gimnazista vagyok

sok kötelezettségem van, hetente ötször megyek kosáredzésre. De ha otthon vagyok, akkor mindig utánam jön, hogy játsszak vele, rajzoljak vele és és hallgassam, mi történt vele az óvodában. Mit tegyek?

2014. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jav. tulajdonképpen
2014. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már gimnazista vagyok, sok a kötelezettségem, tanulnom kell és hetente ötször van kosáredzésem -
2014. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!