Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Kőszívű ember fiaiból...

A Kőszívű ember fiaiból fogalmazást kell irnunk (dolgozatot), megtudnátok mondani hogy valószínűleg milyen témakörökből lehet majd választani?

Figyelt kérdés
A dolgozatot holnap írjuk és nagyon szeretném hogy jól sikerüljön, bár az egész könyvet nem olvastam el,de 2 rövidítést és a filmet azért láttam. Nagyjából tudom miről szól, de ha valaki már megírta és tudja hogy kb milyen témákról kell irni akkor nagyon megköszönném ha leírná hogy tudjak rá készülni. Minél többen látjátok annál több választ és minél hamarab,előre is köszönöm :)
2014. márc. 10. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia !

Elég sok a regénnyel kapcsolatos kérdésre válaszoltam már itt a Házi feladat kérdéseknél.

Szokott jellemzés lenni, általában Baradlayné vagy fiai, tehát a főhősök.

Volt olyan is, hogy az apa végrendeletében foglaltak és az anya által elhatározott, megvalósított tettek összehasonlítása.

Lehet egy történelmi háttér is, amelyben a cselekmény játszódik.

Mi történt a Királyerdőben ? Richárd és Palvicz Ottó párbaja, a haldokló utolsó kívánsága, titka ?

Egy Neked legjobban tetsző rész, epizód leírása, pl. A farkaskaland.

2014. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!