ha már megvan az a0, bn, an akkor hogy kell felírni az első 3 tagot?2014. márc. 19. 17:46
1/1 Tom Benko válasza:
Ha jól emlékszem, akkor a_0\sin(\omega_0 t)+b_1\cos(\omega_1 t)+a_1\sin(\omega_1 t)