Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen lett a fogalmazásom?

Milyen lett a fogalmazásom?

Figyelt kérdés
Csörög az óra. Felkelek. Eddig minden egyes reggel ugyanúgy telt. Megittam a napi kávém összeszedtem magam, elmentem bevásárolni, majd megreggeliztem. Délelőttömet rendszerint, persze az ebéd főzésen kívül, pihenéssel töltöttem. Az egész délutánom pedig szórakozással ment el a barátaimmal. Este pedig az állás ajánlatokat böngésztem az interneten és az újságokban, amíg meg nem találtam álmaim munka helyét. Persze érzetem már így többször és mégis csalódtam, de ez most valahogy egészen más volt. Tehát másnap azonnal feladtam az önéletrajzomat. Egy hét múlva, mikor már azt éreztem már nincs semmi remény nagy meglepetés ért, amikor felvettem a telefont és interjúra hívtak. Innentől kezdve nem csak a reggelek változtak meg hanem az egész életem.

2014. máj. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mihez?
2014. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
munkanélküliséggel kapcsolataban kellett írnom.
2014. máj. 8. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb mintha egy általános iskolás írta volna...
2014. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az is vagyok.
2014. máj. 8. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Lol, mindegy. Amúgy látványosan irreális és baromságok az elképzeléseid.

"Az egész délutánom pedig szórakozással ment el a barátaimmal." - ha nincs munkád, miből mégis? A barátaidnak meg jó eséllyel már van melója, ezért egész nap otthon rohadsz.

"Este pedig az állás ajánlatokat böngésztem az interneten és az újságokban, amíg meg nem találtam álmaim munka helyét." - azt nem este kel l cinálni, hanem nagyjából egész álló nap, óránként ránézni, de hogy az se fltétlen álmaid munkája lesz, hanem kezdetnek valami kulimunka droidoknak, az 99%.

"Innentől kezdve nem csak a reggelek változtak meg hanem az egész életem."-ez a mondat úgy hülyeség, ahogy van

2014. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!